| maildu2010 a întrebat:

Salutare.
Ieri mi-am luat fifa original dela un magazin.
L-am bagat pe ORIGIN.
De Downloadat mi l-a downloadat. Dar la instalare, ramane la 20%, si dupa vreo 2 minute zboara direct la 100%, cand dau sa dau play zice sa-l instalez, si tot asa.
De exemplu, ieri m-a ajutat un baiat sa-l fac... si am intrat, dar dupa ce am iesit din joc sa dau iar play am dat de o alta problema :
qtcore4.dll nu stiu ce nu stiu ce.
Cine ma poate ajuta va rog eu dati-mi add mt2_obby SAU LASATI REPLY VA ROGGGGGG

2 răspunsuri:
| BogdanSVPetc a răspuns:

Cea facut baiatul care te-a ajutat? qtcore.dll pare sa fie nasol pt.ca dll reprezinta sursa de control text.Incearca sa faci update la cerinte cum ar fi directx, programul de rulare la procesor il are driverul dar foarte important e atunci cand trebuie sa-i faci update din cauza necompatibilitatii.De exemplu la BeamNG a fost asa in cazul meu.Eroare la mine cu dll aparea de obicei cand adaugam, inlocuiam etc un crack sau ceva de genu.E ciudat in cazul tau sad

| BogdanSVPetc a răspuns:

Daca ti-am fost de folos ai putea acorda fundita?