| Claudiu_Claudiu_1997 a întrebat:

Salutare imi apare de curand in bara de jos ceva in forma de piulita cu un aparat foto si dispare repede dar am reusit sa apas repede pe el simi apare ask me later si restul nu am vazut ca dispare repede am dat restore la computer degeaba tot nu merge ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| denyemy a răspuns:

Ai atasat la calculator vreo camera foto sau web? Ca de regula astea iti strica ceva pe la registry.

| Claudiu_Claudiu_1997 explică (pentru denyemy):

Daca ai preieteni care joaca samp dale servarul asta Connect 193.84.64.105:7777 sv samp

1 răspuns: