| QuZt a întrebat:

Salutare, in primul rand scuzati categoria, nu stiu la care sa imi incadrez intrebarea. bun, sa incepem. Mi-am schimbat de curand URL-ul paginii de facebook, iar acum nu-mi mai da voie sa il schimb... l-am schimbat din greseala, iar acum nu-l pot face la loc crying cum pot face sa schimb iar URL-ul? FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| justaweirdgirl45 a răspuns:

Nu mai poti, asta e problema.Numele ti-l poti schimba pe Facebook de mai multe ori, dar URL-ul nu. sad