| Sl0 a întrebat:

Cine este Mosul Iene? Ce stiti despre acesta?

Funda celui care POSTEAZA cel mai BUN raspuns!

Scuzati categoria. Nu am stiu unde sa incadrez intrebarea!

9 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Cel care vine cu somnic pe la ochisori.Mosul Ene pe la gene.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Ai fost la bise ema?

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal ca am fost.

| ForJesus a răspuns:

Ala cu somniferul! happy

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu am înteles care moş. Lene sau Iene (cu i )? Şi categoria ai ales-o foarte greşit! O să vezi tu de ce după raspunsurile pe care o să le primeşti! N-o să mai intri aici cat o să mai activezi tu pe TPU!

| Matt24 a răspuns:

Mosul Iene? Eu stiu doar de Mos Ene, cel care aduce somnul ^^

| Sl0 explică:

Despre mos iene este vb.

| Elianna a răspuns (pentru Sl0):

Se numeşte ENE. Se spune că moş Ene vine pe la genele copiilor şi îi duce în lumea viselor.