| CosminFlow a întrebat:

Salutare internauti! happy De curant mi-am bagat Windows 8. Dar..Am mici probleme cu el... (Din nefericire). La YouTube este problema. happy ..Incerc sa intru pe YouTube ..Scriu numele melodiei / clipului la care vreau sa ma uit. Si. Intru pe clip..Si incepe sa se blocheze browserul..Si pana la urma si pc..Cu greu restapanesc controlul..Nu pot spune ca am un pc slab. 4 GB RAM, Procesor de 3 Ghz Dual Core si placa video Nvidia de 1 gb. Deci ..Nu este slab.Dar Problema aceasta ma supara. Daca aveti idee ce are.Un raspuns va rog frumos! Funda! happy...(Am reinstalat browserul..Am bagat unul nou si am si reintalat Adobe Flash Player. Dar degeaba ) ..Merci de ajutor! happy..Apropo..Scuze categoria.Dar este populara.happy

2 răspunsuri:
| usy313 a răspuns:

Ti-ai instalat driverele bine? Poate e stricat windowsul, ce versiune de 8 ai?

| CosminFlow explică (pentru usy313):

Windows-ul nu are cum sa fie stricat. Este de pe CD original. Driverele sunt instalate corect. Totul este corect..Se pare ca aveam o problema la browser. happy