| criscris200 a întrebat:

Salutare la toti, am un VORTEX V40ET1VS si de. And s-a schimbat ultima data ora, nu mai reusesc sa sincronizez ora cu informatiile oferite de digi in sensul ca, ora stabilita pe televizor, este ok daca o trec manual, dar durata filmelor mi-o arata cu o ora in urma. Am incercat cu auto pe toate, manual pe toate, nu functioneaza nimic. Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intrii in setari setezi anul data ora si dai ok, e tv lcd led sau smart?

| criscris200 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Salut, e smart. Am incercat si asta si tot nu merge