| nairpic a întrebat:

SALUTARE LA TOTI! Ma poate ajuta si pe mine cineva cu windows 7? problema e ca eu am downloadat windows 7 peste windows 7 dar nu e complet windows 7! ce vreau sa spun e ca de ex.cand dau click dreapta pe desktop nu e acelasi meniu ca la windows 7! as vrea sa-l downloadez complet de pe un site sigur si cu informati cum sal instalez! va rog mult sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Tu probabil ai descarcat prima data un XP ce arata putin ca 7(la aspect, o imitatie ieftina).
Fa ce au zis quintron si jabiilord, si vezi ca n-ai 50 GB RAM. E imposibil. Poate aia e capacitatea de stocare(dimensiunea) a partitiei C:\

3 răspunsuri:
| nairpic explică:

Pfoa! mersi de raspuns dar am 50gb! si in legatura cu siteul e in engleza si nu ma descurc prea bine cu ea! oricum mersi de raspuns!

| nairpic explică:

Pai da in c am spatiu liber 50 gb! cand am downloadat l-am luat de pe windows.com! si n-am luat xp ci windows 7 dar cand l-am instalatr e ca un windows 7 combinat cu xp! dar eu vreau de tot sa schimb in windows 7! oricum va multumesc la toti inafra de hamaney falli care n-a dat niciun raspuns

| hamaney falli a răspuns:

Imi dai si mie windows 7?