| SherryXoX a întrebat:

TPU!, De curand am vrut sa-mi downloadez 4story EG. Dar dupa ce il salvez, cand vreau sa.l instalez imi apare acolo ca nu stiu ce setari in arhiva nu sunt facute si nu este downloadat complet, va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| VladPetcu a răspuns:

Probabil este in lucru un update asta este o problema clasica mai ai rabdare un pic si se va rezolva update-ul si apoi il vei putea descarca si instala.
Mult succes!
Funda?

| SherryXoX explică (pentru VladPetcu):

Dar eroarea apare atunci cand vrei sa.l instalez, adica ai downloadat prima iconita apoi o deschizi si dai "Run" apoi apare eroarea.

| VladPetcu a răspuns (pentru SherryXoX):

Probabil este o problema la instaler.
Te duci la contact pe pagina lor si le spui(in engleza) si ei vor remedia problema.