| Daniel_5468 a întrebat:

Salutare la toti, mi-am cumparat o placa video noua, si joc GTA IV, si am pus setarile la maxim si mi-a aparut acolo :

Warning: your graphics settings are near, or exceed the suggested sesource limits for your system. It is recommanded that you reduce your graphics settings in order to run the game optimally.

dar jocul merge bine, 30-40 fps, oare se poate intampla ceva la Placa Video...sa se strice?

Uitati :

http://www.uploadffs.nl/images/untitlcfc.png

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Fortezi placa video chiar daca merge bine, in timp se poate strica.Redu setarile putin mai jos. Funda?

4 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Nu inteleg ced nu e clar, esti ori la limita ori peste limita sistemului. Scade nivelul detallilor.
Normal ca nu-i face bine, o supraincalzeste, vezi ca e vreo 4 milioane distractia pentru una buna.
Bafta

| Explicatii a răspuns:

Setarile dale la mini daca nu o sa iti cumperi o noua placa video

| Explicatii a răspuns:

tongue

| danyblue a răspuns:

Da setarile la minim, altfel risti sa strici placa video