| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.Mi-a dat cineva o imprimanta Canon Pixma MP280 pentru ca nu o mai folosea.Problema este ca nu a mai fost folosita de 3-4 luni si probabil ca tusul s-a intarit, uitati ce fel scoate o pagina ce ar trebui sa fie total neagra http://postimg.org/image/byu9jfnpp/ iar beculetul de la tusul color palpaie iar ceel de la tusul negru sta aprins.Ce ar trebui sa fac, schimb tusul?

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Da schimba tusu si trebuie curatat si capu de citire la ea. nai decat sa te duci o fuga la un service cu ea nu cred ca iti ia mult cei de acolo pentru curatare

| OnuOnulică a răspuns:

Da, schimbă-i cartușul.

| K0sti a răspuns:

Alte cartuse!