| LunguRobert a întrebat:

Salutare, mi-am instalat windows 10 pro de pe un stick boot-abil făcut cu rufus! și aș vrea să știu dacă pot sa-l activez cu o cheie originală! sau trebuie sa il reinstalez de pe site-ul lor original!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Eu am vazut doar sdkey, poate l-am ratat. In teorie e ok. Singurul avantaj pe eMAG e faptul ca discuti cu romani, ai factura si "garantie". In rest pretul sigur e mai mic pe alte site-uri, mai ales la cele oem. Plus, verifica pe eMAG daca licenta e retail sau oem, eu tind sa cred ca e oem? dar cine stie.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Sigur ca poti sa-l activezi cu o cheie originala. Ai la eMAG "oferta" http://bit.ly/2Tkk83P

| LunguRobert explică (pentru CM7YRE):

Ma gândeam sa iau key-ul de aici:https://www.urcdkey.com/......66-20.html
L-a recomandat cipflixtv! E ok?

| CM7YRE a răspuns (pentru LunguRobert):

Eu am vazut doar sdkey, poate l-am ratat. In teorie e ok. Singurul avantaj pe eMAG e faptul ca discuti cu romani, ai factura si "garantie". In rest pretul sigur e mai mic pe alte site-uri, mai ales la cele oem. Plus, verifica pe eMAG daca licenta e retail sau oem, eu tind sa cred ca e oem? dar cine stie.