| DenisIonut01 a întrebat:

Pot transmite wireless de la pc la telefon? vreau sa spun ca am semnal slab la telefon in camera unde stau si modemu e in alta camera nu pot sa il mut as putea face cumva sa primeasca semnal de la laptop? si daca DA cum? app daca conteaza am samsung gt-i5500

3 răspunsuri:
| Jägermeistr a răspuns:

Nu se poate face asa ceva, un laptop nu are functie de hot spot!

| Archangells a răspuns:

Poti. in primul rand trebuie sa ai rooter wi-fi incorporat in laptop si telefonul sa poata receptiona wi-fi. dai drumul la wireless din laptop, pui o parola sa nu iti fure vecinii din net, si te conectezi de pe telefon.simplutongue

| SGFlorinel a răspuns:

Specifications, technical specifications, technical data, presentations, mobile phones, gsm, accessories, review - www.games-hd.com