| Anonim1900 a întrebat:

Salutare Prieteni am o intrebare big grin
Merita iPad 1? happy eu cam atat am posibilitatea sa imi cumpar acum un iPad unu vreau sa imi spuneti daca merita! nu voi da detalii si etc. despre pret sau ce dau pe el! doresc doar sa vad parerile altora! iPad 1 are iOS 5.1.1 merge si jailbreak pe el, nu are camere, are un procesor de 1ghz si 236 mb ram sau cv de genu, oricum se misca ca un iPhone 4 ce spuneti? merita sau nu?

1 răspuns:
| xFluing a răspuns:

De la Apple nu merita nimic. Ia-ti Galaxy Tab sau ceva ca lumea, nu iPad.