Întrebare recomandată | Covorascu a întrebat:

Salutare, statul a dat tablete in unele zone mai defavorizate, unde mă includ si eu. De cam o lună nu mai merge internetul pe tabletă, imi spune ca nu se găsește retea si imi arata un "x" la semnal, problema este ca a început scoala si imi folosea mult. Sunt singurul cu problema la cartelă? Cum aș putea sa o rezolv dacă știe cineva?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

ți-ai/au incărcat cartela cu credit?

| Covorascu explică (pentru sierra1):

Cartela are nelimitat doar ca numai funcționează, am primit-o odata cu tableta

| sierra1 a răspuns (pentru Covorascu):

Incarc-o, nu merge așa la infinit

Răspuns utilizator avertizat
| Omega_Beta_1988 a răspuns:

Daca nu poti face nimic dai o resetare la setarile din fabrica

| MelissaTheNiece13 a răspuns:

Ți s-ar ars cartela
Du-te la rețeaua unde esti conectată și înlocuiește-o