| vass19 a întrebat:

Salutare, stie cineva cum pot corecta o perspectiva in Photoshop si daca se poate face asta cu un photoshop online? Multumesc, funda.

2 răspunsuri:
| Dia_Diana_1994_N4lD a răspuns:

Uitati aici un photoshop online foarte folositor cu care iti poti edita pozele : https://pixlr.com/editor/ E putin mai complicat dar o sa te prinzi. Pentru orice intrebare legata de aceasta ma puteti contacta la raspunsuri. Fundita daca v am ajutat ^^

| vass19 explică (pentru Dia_Diana_1994_N4lD):

Am gasit de mai demult si il folosesc din cand in cand dar nu stiu cum as putea corecta perspectiva la o poza