| Dinamovistul101 a întrebat:

Salutare stiti un program de filmat gen Fraps dar cu care videourile sa iasa mai mici (la fraps ies la vreo 9 minute de 4 gb)!

Răspuns Câştigător
| JusticeForCraiova a răspuns:

Bandicam

| Dinamovistul101 explică (pentru JusticeForCraiova):

Stii cumva daca gasesti bandicam inregistrat pe internet fara costuri adica free? happy

| JusticeForCraiova a răspuns (pentru Dinamovistul101):

Nup... Se cumpara

| Dinamovistul101 explică (pentru JusticeForCraiova):

Dar stii cumva, daca se poate sa scot www.bandicam.com din videourile mele?

| JusticeForCraiova a răspuns (pentru Dinamovistul101):

Eu stiu ca face doar poze si ca filmeaza atat in rest habar nu am nu am incercat. Eu il tin pentru jocuri

6 răspunsuri:
| Wrecked a răspuns:

Camtasia Studio 8

| Bonciu_Robert_1999 a răspuns:

Incearca si Xfire, dar e bun si bandicam.Si eu folosesc tot Fraps chiar daca fisierele ies mari, le compresez cu Virtual Dub. Funda daca te-am ajutatwinking