| Broadband a întrebat:

am nevoie de un editor video hd. ma intereseaza sa citeasca videoclipuri hd si sa pot pune melodie pe fundal.
funda garantat..repet nu vreau ceva complicat doar sa pun melodie pe fundal!

Răspuns Câştigător
| razvanel92 a răspuns:

Adobe after effect, Sony vegas, windows movie maker, cel din windows este cel mai simplu daca vrei

2 răspunsuri:
| bogdyi a răspuns:

Sony vegas pro 11, te uiti un pic pe YT si vezi cum merg lucrurile

| tony00best a răspuns:

Buna este foarte usor sa pui o melodie pe fundal dar iti trebuie un program destul de complex.
ai putea sa imi trimiti mie si as putea sa o pun in locul tau.