| Broadband a întrebat:

Salutare TPU cine stie un program sau mai bine zis editor video HD. vreau ca la filmare sa adaug o melodie pe fundal.pot sa fac asta cu windows movie maker dar calitatea e 640*480 si filmarea e 1280*720p..stiti vreun program bun si free daca se poate? nu ma intereseaza sa fie complicat doar sa ramane calitatea hd si sa pot pune o melodie pe fundal big grin
funda pentru cel mai bun rapsuns!

Răspuns Câştigător
| Ralluxd a răspuns:

Buna! Nu cred ca e HD, dar incearca cu programul"Proshow Gold". Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| Broadband explică:

Ma scuzati pentru greselile de ortografie.m-am grabit big grin

| blablablaa a răspuns:

Sony vegas 7

| ema1ih a răspuns:

Videopad sau Sony vegas

| al3xander a răspuns:

Sony vegas sau Adobe premiere