| JustSkill a întrebat:

Am o problema cu pc-ul... Daca ii dau Shut Down, se stinge si se aprinde din nou, ca la un restart!
De ce? Si cum sa rezolv aceasta problema?
Specific ca am Windows 7 ultimate!
Mersi mult!
Fundita!

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

-conflict hardvare, drivere, ceva nu se pupa.
baga home inapoi si cand ai toate driverele, esti pregatit 100% te apuci de treaba, si mai ales leptoaca ta sa suporte si win 7 ultimate, da?

cat de original este win 7 ultimate?
de ce nu ai lasat home?
parerea mea ca win 7 nu este original sau nu ai instalat cum trebui.

| Perversul69 a răspuns:

Buna! acelasi lucru e si la mine.E un virus...e nevoie de un nou windows...doar atit! tongue

Răspuns utilizator avertizat