| Darius352 a întrebat:

Salutare TPU am o problema maresad crying va rog am nev mare de ajutor (sonor) imi arata ca merge sonorul...dar nu se aude?!? de ce oare am cautat peste tot si nu am gasit, poate stiti voi...nu o avea PC-ul boxebig grin? ajutor va rog!

Răspuns Câştigător
| supermdmario a răspuns:

Pai binenteles ca pc-ul nu are boxe.trebuie sa atasezi boxela el, ca sa poti auzi ceva.singurele calculatoare care vin cu difuzoare incorporate sunt lap-top-urile, notebook-urile si tot ce este portabil.acum,daca imi permiti o intrebare; tu, pana acum, pe ce lume ai trait!?

| Darius352 explică (pentru supermdmario):

Multumesc mult am gasit problemabig grin

1 răspuns: