| chris7053 a întrebat:

sad. Am un modem Huawei de la click-net dar vreau cel cu wireless. Am incercat tot ce a-ti sugerat pe aici: Am mers impreuna cu tata (titularul contractului) la romtelecom si am cerut un modem wireless. Acolo ni s-a spus ca nu il da "gratis" dar ne-a soptit sa il stricam pe cel care il avem si sa sunam la deranjamente ca ne va aduce unul cu wireless. Zis si facut. Am reusit sa il stric dar cand a venit cel de la romtelecom tot un modem Huawei mi-a adus. Ce mai pot sa fac pentru a intra in posesia unui modem cu wireless? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Cumpara unul, asa am facut si eu sunt abonat la RDS si mi.au promis stick de internet si modem wireless dar nu am primit nici unul dintre ele si asa a trebuit sa imi cumpar.Succes!

| HumaMihai23 a răspuns:

Cum l-ai stricat? :d