| Angellover2001 a întrebat:

Am un program "de lipit subtritrarea de film" dar merge foarte greu... Cine imi poate da un program usor de folosit cu care pot face un singur fisier cu subtitrare pe el primeste FUNDA!

2 răspunsuri:
| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Sa inteleg ca vrei sa vezi filmul cu subtitrare? nu-ti trebuie niciun program, descarci subtitrarea si o denumesti la fel ca numele filmului si o sa porneasca odatacu filmul, si foloseste ca player vlc, sper ca te-am ajutat