| Stoica_Paul_1996_csBA a întrebat:

as vrea si eu o subtitrare la devil's due, ca nu gasesc, si poate imi puteti spune si cum sa pun o subtitrare intr-un film definitiv, dar daca se poate fara program, daca nu unu mai usor, is putin greu de cap. Raspunsul care m-a ajutat cel mai mult primeste funda, mersi!

4 răspunsuri:
| Klandestin a răspuns:

Foloseste bsp player pentru sa te uiti la filme descarcate. Intri in film si iti arata mai multe subtritari in toaye limbile, bifezi RO si dai descarcare, si ai subtritrarea care o vrei tu direct nu mai trebuie sa faci nimic.

| Stoica_Paul_1996_csBA explică:

Eu vreau sa il pun pe stick si sa ma uit la tv

| Stoica_Paul_1996_csBA explică:

Eu vreau sa-l pun pe stick, si dupa pe tv