| Freky229 a întrebat:

Am Windows XP si acolo pe bara de activitati avem acuma ceva zile RO si ENG si puteam schimba acolo sa fie pe ENG sau pe RO.Si acuma de 2 zile nu imi mai apare sa selectez RO sau ENG am dat click dreapta acolo la bara de ac. si acolo sus este bara de instrumente si imi apare ca e bifat language bar dar eu nu il vad pe bara de activitati sad DAU FUNDA celui care imi spune ce sa fac!

6 răspunsuri:
| Sp33dyt a răspuns:

Debifeaza language bar si bifeaza inapoi.
daca nu merge du-te in control panel, regional and language option, details si verifa acolo sa ai si En si Ro

| Andreyok a răspuns:

Intra in control panel la setari regionale.

| Freky229 explică:

Va multumesc tuturor trebuia sa intru la Control Panel doar ca nu stiu la cine sa dau FUNDA! Va multumesc tuturorwinking

| mariusEnt a răspuns:

Verifica la proprietatile barei.Nu mai stiu sa iti zic cum se facea sa apara din cauza ca eu am windows in spaniola nu am mai intrat pe unul in romana de ceva timp