| DobricaStefan02 a întrebat:

Am windows 8.1 si mi se stricase nu mai puteam intra in windows dupa care acum daca apas pe windows key nu imi apare start si daca apas cu click-ul nu apare start-ul si daca dau mouse-ul in dreapta jos nici bara aia nu apare emoticon frown ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| HnumXD a răspuns:

Incerca sa il formatezi inca o data, e clar ca este o problema de sistem... Nu iti face griji nu este ceva grav pe care un reboot nu il poate rezolva!winking
Daca nu te descurci la formatare intra pe youtube si vezi acolo cum si ce trebuie sa faci...
Alta solutie nu cred ca existawinking
Succes!

| DobricaStefan02 explică (pentru HnumXD):

MUltumesc! acum dau scanare de virusi cu malware si 360 total security, dupa o sa incerc si o formatare! happy multumesc happy

| DobricaStefan02 explică (pentru HnumXD):

Si daca il formatez, nu pierd ce am pe disk-uri?

| HnumXD a răspuns:

In timplul formatarii te intreaba ce vrei sa stergi si ce nu... Ai grija la anumiti pasi!
Pentru a fii sigur ca nu pierzi ce ai important ar fi bine sa le stochezi pe un spatiu extern de stocare sau pe o platforma onlinewinking
Sper ca te-am ajutat si ca o sa te descurci!
Succes inca o data!