| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa cumpar acest pc http://www.emag.ro/......DSRR7MBBM/ pentru gaming ( pe parcurs as mai putea adauga inca 4 GB ). As vrea sa imi mearga neaparat GTA V, si daca mi-ar merge sa imi spuneti la ce specificatii ( low, medium, high...), si daca ar face fata noilor jocuri care sunt acum pe piata. Astept pareri / critici / sfaturi. Funda cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Ti-am facut eu configuratie destul de ok pentru jocurile din ziua de astazi si tu te uiti la balaria aia preasamblata? In afara de procesor este varza!