| Denys444 a întrebat:

Salutare tpu.As vrea sa stiu cum sta treaba cu dinamyc ip adica eu am static ip dar daca as vrea sa imi fac dinamyc ip ce ar trebuie sa fac?

Funda, Multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, ii intrebi daca au oferte de ip dinamic. In general mai toti ofera ip uri dinamic nu stiu cum ai ajuns tu sa ai unul static

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Contactezi isp si vezi ce oferte de ip dinamice au

| Denys444 explică (pentru suntserios):

Sa contactez isp? Adica? si daca ii contactez pur si simplu ii intreb ce oferte de ip dinamice au?

| Denys444 explică (pentru suntserios):

Intrebare stupida: Cum aflu de la ce firma primesc internet?

| suntserios a răspuns (pentru Denys444):

Pai spanac tu nu platesti o factura, nu ai un contract...

| Denys444 explică (pentru suntserios):

Bun am aflat, dar eu trebuie sa platesc dublu? Adica sa platesc si dynami si static sau cel static mi l transforma in dynamic?

| suntserios a răspuns (pentru Denys444):

Da, ii intrebi daca au oferte de ip dinamic. In general mai toti ofera ip uri dinamic nu stiu cum ai ajuns tu sa ai unul static