| Andrei0121 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest laptop HP Pavilion 15-p046na cu specificatiile : HDD 1TB 5400 rpm SATA, 15.6"1366 X 768 pixels rezolutie, Procesor: AMD A8-6410 APU 2GHz-quad-core, Memore RAM: 8GBDDR3, Placa video : AMD R7-M260 2GB Dedicated Graphics for Gaming
Aici site cu specificatii in detaliu : http://support.hp.com/gb-en/document/c04327779 Oare o sa mearga pe el Assasin`s Creed si Need for speed most wanted (in general cele mai noi jocuri, etc)Multumesc

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu e cine stie ce de capul lui, dar un mw, AC 4, sau chiar si gta v for merge la low.

| Andrei0121 explică (pentru Jipa95):

Deci in general jocuri noi, si apropo eu zic ca are procesor bun si placa video(in general specificatii bune)Mersi pentru raspuns, apreciez!

| Andrei0121 explică (pentru Jipa95):

Amcitit un rezumat undeva ca cica rezolutia 1366 X 768 pixels (pe care o are si laptopu` de altfel) este o rezolutie pe care multe jocuri nu merg (nu e suportata de unele jocuri) asa sa fie?/si daca e asa nu pot sa schimb la o rezolutie mai mica de ex jocu`?

3 răspunsuri:
| Andrei0121 explică:

Site cu specificatii mai detaliate http://support.hp.com/gb-en/document/c04327779