| cristix100 a întrebat:

Salutare TPU de 2saptamani mi-am schimbat placa de baza si pe cea veche mergea chiar si fifa 14 acum pe asta care o am im descarca jocul mil instaleaya si imi da eroare e:0001 de ce nu stiu cine imi zice ce ar trebui sa fac primeste funda... fara swiftshader

Răspuns Câştigător
| bonico a răspuns:

Atunci poti sa incerci si asta:
1.Copii tot folderul FIFA din progr. files in alta locatie (vezi daca nu isi mai face si in alte locatii salvari - copii si de acolo), apoi descarci un uninstaler de la iobit (curata si din registri), dezinstalezi programul cu acest iobit uninstaler, dai restart, reinstalezi jocul - pui serial si apoi copii in folderul FIFA doar fisierele adaugate recent (cele de nivel joc - compari dosarele - nu e f greu sa-ti dai seama care sunt ele - vezi dupa data crearii lor).
Bafta.

| cristix100 explică (pentru bonico):

Si daca nu merge:?

4 răspunsuri:
| bonico a răspuns:

Salut,
Descarca Swiftshader 3.0 de la adresa asta >> http://www.nextwap.net/rar/825eDR9g/swift_shader_30.html
, dupa care dezarhiveaza, si copie dll-ul din arhiva in FIFA din program files.
Incearca jocul si va merge normal.

| cristix100 explică (pentru bonico):

Ba cu programul asta am mai incercat mia mai spus cineva si merge foarte greu nu stiu de ce

| cristix100 explică (pentru bonico):

Pai ce sa zic programul acesta l-am mai folosit mia mai spus si cineva despre el dar merge foarte greu jocul cu el daca ai sti ce sa fac sa mearga curat