| anonim_4396 a întrebat:

De curand mi-am luat un laptop, este vorba despre Toshiba Satellite si nu stiu cum sa activez wireless-ul. La Network and Sharing imi apare decat Bluetooth Connection... Ceva idei?

6 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Incearca Fn+F8.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Instaleaza mai intai driverul de pe site-ul producatorului!

| spaghetty a răspuns:

Dreapta jos iti apar toate conexiunile. Daca nu iti apare nici un wireless iti trebuie driverul de la wireless

| sdhashsah a răspuns:

Driverele le-ai instalat?

| stone22 a răspuns:

Trebuie sa instalezi niste drivere.incearca:http://drivers.softpedia.com/......1-16.shtml

| Xaphanys a răspuns:

Precizez ca am un Toshiba Satellite C855-1L6! Si l-am cumparat de o saptamana.