| MrTitus001 a întrebat:

Tocmai mi-am achizitionat un laptop Lenovo Essential B590 i5-3210M 1TB 8GB GF610M 1GB, mi-am instalat windows 7 insa nu stiu sa-mi activez wireless-ul. In control panel, network connections nu-mi apare decat bluetooth network connection. Ce ar trebui sa-l pot activa?

Răspuns Câştigător
| RaduGavrila02 a răspuns:

MrTitus001, daca ai placuta wireless incorporata trebuie sa instalezi driver-ul ei si o sa mearga! Daca nu ai placa wireless incorporata trebuie sa iti cumperi...

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Desi nu merge netul pacat te-as fi ajutat online

| MrTitus001 explică:

Ce ar trebui sa fac*

| Felix_Remus_1990 a răspuns (pentru MrTitus001):

Trebuie sa ai o placa wireless incorporata sau sa cumperi tu una. Dupa cauti la network connection si o sa-ti apara.

| MrTitus001 explică (pentru Felix_Remus_1990):

La specificatiile laptopului scrie: Wireless - WLAN Intel 2230 b/g/n. asta ce inseamna?