| uply a întrebat:

Salutare TPU, la multi ani! Puteti sa-mi spuneti care este cel mai bun program de editat texte peste fotografii? Multumesc! Promit sadau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PhotoScape sau Picmonkey sint destul de usor de utilizat.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Evident, Photoshop-ul este pe departe cel mai bun. Îți permite să faci ce dorești dintr-o poză.

| MarinaaLarisaa a răspuns:

Photoscape este bun, pentru începători, dar Photoshop este mult mai bun, editează grozav numai că e mult mai complicat, dar te poţi uita pe youtube la tutoriale.

| Petrica1337 a răspuns:

Photoscape sau photoshop cs5

| Smileforme40 a răspuns:

Buna! La multi ani! Poti sa incerci cu PhotoScape.Este gratis si usor de folosit! Sper ca te-am ajutat! happy

| lovermantk a răspuns:

Eu folosesc photoscape sau photoimpactwinking