| Milea_Malin_1971 a întrebat:

Salutare TPU, Ma poate rezolva cineva cu un gifecode? happy ca multumesc foarte mult daca ma puteti ajuta. P.S: Daca ma puteti ajuata trimiteti va rog frumos gifecodul la emailul : amx_malin@yahoo.com. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Ce e ala gifecode?

| Milea_Malin_1971 explică (pentru Danzell):

Pentru miinecraft... au uni genrator si eu nu am nici un amarat de cont

| Danzell a răspuns (pentru Milea_Malin_1971):

Te referi la gift code.
in cazul asta scuze sa te dezamagesc dar nimic in lume nu e moca. Chiar si gift cardurile sunt pe bani.
generatoarele ale de coduri de care zici tu sunt vrajeala.
codurile de gift card valide se pot lua direct de la sursa.
vezi tu, e ca atunci cand te duci la o banca sa schimbi niste bani. bancnotele sunt verificate pentru autenticitate.
cam asa si cu gift cardurile.