| PaulRaduuu a întrebat:

Salutare, TPU! Mi-am instalat de curand win 7 x 64 bits si cand dau sa instalez driverele, nu-mi apar. Nici la contents, nici la manual. Stiti cum sa rezolv? Am bagat cd-ul si pe alt laptop, am luat un cd-room cu usb, dar degeaba. Va rog, ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| DjNick112 a răspuns:

Cauta modelul de la laptop ori de pe spate ori scrie dxdiag si vezi acolo, dupa ce stii ce model de laptop e, ntra pe site-ul brandului de ex, daca e Asus cauta support Asus si in sectiunea driver sau download scrii modelul si asa descarci exact ce-ti trebuie

| PaulRaduuu explică (pentru DjNick112):

Imi zice asta. : Service not available

| DjNick112 a răspuns (pentru PaulRaduuu):

Spune-mi modelul de la laptop si ce sistem de operare ai

| PaulRaduuu explică:

Aspire 5732ZG, windows 7 x64.