| Alexul99 a întrebat:

nu prea le am cu facebook-ul dar stiti ca la profil este un buton de `mesaj` langa cel de adauga la prieteni, as vrea sa dezactivez butonul de mesaj, dar nu stiu cum...am vazut la altii si sunt sigur ca merge, daca stiti v-as fi recunoscator sa imi spuneti si mie, funda big grin

Răspuns Câştigător
| 6Anonim9 a răspuns:

Aia e de la messenger, care functioneaza prin facebook. Dezinstaleaza messenger-ul daca chiar te deranjeaza... Dar fara el nu se pot trimite mesaje.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Modifici data de naștere(anul) pui de exemplu 2001/2002(să fie sub 16 ani ) în loc de cât ai și va dispărea +dezactivează facebook messenger ( in caz că ai ).