| UnMelc a întrebat:

Salutare TPU sper sa ma puteti ajuta azi pe la ora 21:30 am iesit depe facebook tot functiona bine dupa cateva minute am vrut sa intru si imi scria Conectare imposibilă dupa nu mea mai mers nici yahoo.com facebook.com youtube.com wikipedia.com
si nu stiu ce are sper sa ma puteti ajuta dau FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Aiiida a răspuns:

La nimeni nu merge. nici yahoo, nici facebook, nici youtube nimic. cel mai probabil e din cauza vremii... e grav in Bucuresti

| UnMelc explică (pentru Aiiida):

K mersi am crezut ca is singuru la care nu ii merge si aici de 19-20 de ore ploua fara oprire

3 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Probabil defectiuni tehnice! Incearca mai tarziu!

| PaulChamp56 a răspuns:

Sunt probleme cu serverele din Romania nu esti singurul cu aceasta problema si eu o am sad