| Yrynella a întrebat:

spuneti-mi si mie va rog, cu ce program pot sa combin mai multe poze, in una singura? merci anticipat!

7 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Nu ştiu la ce te referi, dar există o mulţiime de programe de editat poze în toate felurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea, Paint.net, e cel mai bun si e gratis http://www.getpaint.net/

| WithoutName123456789 a răspuns:

Photoscape,e un program foarte bun.

| 090SpaceBoy667 a răspuns:

Încearcă photoshop
sper ca te-am ajutat

| Rexii a răspuns:

Hmm pentru unirea fotografiilor in una singura poti folosi Photoshop. Daca nu te descuri exista o gramada de tutoriale pe internet. Daca in schimb nu vrei sa inveti photoshop este simplu cu picasa 3.6.