| Acaikus a întrebat:

Stiti cumva vreun program de inregistrare dar putin mai profesional ca sa zic asa?big grin (inregistrare audio ma refer)

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Pai profesional exista GoldWave sau Sony SoundForge

4 răspunsuri:
| Tkn a răspuns:

Scrii in cautarea de la Start din windows 7: "sound recorder" si dai enter!

| Acaikus explică (pentru Tkn):

Mda... stiu de ala stai linistit si nu-i prea bun.

| Tkn a răspuns:

Atunci Audacity.
E gratuit si foarte bun!

| Alexie_Florin_1995 a răspuns:

Sall TPU a o mare problema cu placa video o am externa am scos-o sa o sterg de praf iar camd a, bagat-o mi sau stricat culorile se vede tot ecranul rosu si nu pot sa ii fac nimic am incercat tot ce se putea dar fara roade va rog ajutati-ma cu sa ii readuc culorile la loc