| lovemyname a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nou care ar fi cel imi bun si care mi la-ti recomanda din lista:LG GT400, LG GT405, LG KU990, LG GT500, LG GL40 New Chocolate, LG GS500, LG KC910.Astept raspunsul.Multumesc

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| UsErNaMeTPU a răspuns:

LG GS500 parerea mea

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Buna! Eu zic sa-ti iei de o alta firma pentru. ca LG e un telefon care se descarca foarte repede.Dar oricum tu decizi

| lovemyname explică:

Mai vreau raspunsuri

| anndrada98 a răspuns:

Lg ku990 ii foarte fian ii ca si cum ai avea si telefon si aparat de fotografiat super fainwinking