| Bogg a întrebat:

Salutare tuturor!

Explicati-mi si mie va rog de ce la servici pot accesa camerele de supraveghere de pe telefon (conectat la wifi-ul de acolo) si cand ma conectez de acasa sau oriunde altundeva nu mai merge, cum as putea sa le accesez de oriunde tot de pe telefon? Multumesc

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil exista o filtrare de securitate sa poata fi accesate doar de pe ip respectiv. Nu poti face tu absolut nimic, doar administratorul retelei iti poate da acces

| Bogg explică (pentru suntserios):

Aaa..multumesc pentru raspuns..credeam ca odata ce am acces la ele acolo trebuie sa se poata accesa si de-acasa