| DaffyDuck a întrebat:

Salutare tuturor.
Locuiesc in Bucuresti, Sectorul 3.
De unde imi recomandati sa imi iau un microfon care costa maxim 70 lei si sa nu fie asa de ieftin petru ca nu vreau sa il iau sa dau banii degeaba si sa nu ma aud bine. Mi s-a intamplat de multe ori. Exclus : Altex.
Va rog frumos! Astept raspunsuri! Fundita :3

Răspuns Câştigător
| SilverF8ith a răspuns:

Pai intai de toate nici un microfon (respectabil) nu costa 70 de lei nici macar cele de cea mai proasta calitate costa mai mult... imi pare rau sa iti spun.
Oricum aici ai putea sa iti gasesti ceva pentru tine

partysound.ro/microfoane-microfoane-c-81_141.html

Bafta in continuare!

| DaffyDuck explică (pentru SilverF8ith):

Vorbesti prostii. Cu 30 de lei mi-am luat casti cu microfon din Auchan Canyon CNR-HS01N si ma aud aproape ca si cum as avea un Blue Snowball =] Oricum, iti multumesc ca ai incercat sa ma ajuti, funda :3

| SilverF8ith a răspuns (pentru DaffyDuck):

Draga domnule DaffyDuck am lucrat ca si sunetist in tinerete cu cateva nume sonore din Romania, cand iti spun ca un microfon respectabil costa mai mult de 70 de lei crede-ma ca stiu ce vb. faptul ca ti-ai cumparat niste casti cu microfon e altceva. ai cerut sfat despre un microfon, asta tiam oferit ca daca ii sa discutam detaliat sunt alte 20 de specificatii care trebuie urmarite cand cumperi un microfon, dar in functie de ce ai nevoie daca vrei sa vb cu cineva pe skype sau sa vb in vreaun joc online e ok 30 de lei daca vrei sa canti sau sa vb in public e cu totul si cu totul altceva. Bafta in continuare