| Broadband a întrebat:

Salutare tuturor..se poate sa ma ajutati cu un program profesional de editare foto? nu vreau picasa, photoscape, gimp si alte prostii..am gasit lightroom dar doar demo nu full. un program in genul acela..sa reglez claritatea, culoarea, contrast. sa fie ceva profesional! funda garantat. si daca e free version e si mai bine...mii de multumiri!

Răspuns Câştigător
| jeek0 a răspuns:

Si tu ai dreptate.depinde cat de mult il folosesti si daca merita. sunt o gramada de cai dar nu incurajez pirateria

3 răspunsuri:
| jeek0 a răspuns:

Lightroom e foarte folosit pentru editari foto. mai ales de cei care se ocupa de filmari si poze nunti. photoshop se poate folosi dar e mai greoi

| Broadband explică (pentru jeek0):

Da man dar e doar trial, demo e super bun programul despre asa ceva vorbeam dar nu ai acces la toate efectele si setarile..trebuie cumparat happy si e criza laughing

| jeek0 a răspuns (pentru Broadband):

Si tu ai dreptate.depinde cat de mult il folosesti si daca merita. sunt o gramada de cai dar nu incurajez pirateria

| Izadora a răspuns:

Http://www.ribbet.com/ e foarte bun poti sa faci clariatete ii super