| Felicianos a întrebat:

Salutare
vreau sa imi achizitionez un telefon si sunt in "pana de idei" sau mai bine zis nu prea ma decid ce telefon sa imi iau.
as dori niste ajutor in legatura cu lucru asta.care poate sa ma ajute sa o facabig grin

5 răspunsuri:
| EllyFMS a răspuns:

Eu am un Nokia 6303 si sunt foarte multumita de el, am avut si un Nokia 6300 si am fost la fel de multumita.Acum vreau sa imi iau un 5800 xpress music care este ok din toate punctele de vedere.

| elessar a răspuns:

Depinde pentru ce ai nevoie de telefon, si ce vrei sa faci cu el. Ai nevoie de gps, wi-fi, internet mobil, etc? Vrei sa aiba touchscreen sau preferi designul clasic? Vrei nou sau la second-hand? SI partea cea mai relevanta de ce buget dispui?

| elessar a răspuns:

Probabil in acest caz mi-as luat Htc Wildfire ( http://www.htc.com/ro/product/wildfire/specification.html ) Raportul pret-calitate este foarte bun, are tot ce vrei pe el, singura "problema" ar putea fi rezolutia mica a ecranului. In banii astia ai mai putea sa iei Nokia E71, Nokia E52, Nokia C6 sau Nokia X6.

| Felicianos explică:

As dori cu gps si wi-fi neaparat si cel mai important sa ma tina bateria cat de cat

| Felicianos explică:

Bugetul sa fie intre 500-1000 ron