| Sarcopt a întrebat:

Vreau să-mi iau un încărcător de rețea pt telefon, ceva bun de 2A şi cu două porturi. Am găsit căteva dar nu ştiu care sunt bune. Încărcătorul de la S4 ma ținut foarte "mult", 9 luni

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Fa rost de unul de tableta. Eu am incarcatorul de la Utok, o petarda, si incarc cu el tot ce misca (telefoane, mp3 playere, tableta). 2.1 A. Ala de la S4 nu ar trebui sa fie in garantie si sa ti-l schimbe daca zici ca doar 9 luni? Poate ai probleme cu reteaua si de aia. Si cumnata-meu are problema asta, prajeste incarcatoare de numa-numa.

| LinxCont a răspuns:

Eu cand incarc telefonul, pun un ventilator spre incarcator. Sunt facute destul de prost, se incalzesc pana se ard, nu au gauri pentru aerisire si racire.

| Sarcopt explică:

Telefonul îl am de doi ani jumate, îl încărcam cu încărcătorul de la S+ pănă mi s-a rupt şi ăla. Din căte ştiu la încărcătoare ai doar 6 luni garanție.

| Sarcopt explică:

Am gasit urmatorul incarcatorul http://www.emag.ro/......5TWB2BBM/. Voi ce parere aveti?