| PhooThay a întrebat:

Salutari! Am un Ipod classic pe 80 de GB si are muzica destul de ciudata in el. (a fost gasit). Nu pot (sau nu stiu) adauga muzica. Ma poate ajuta cineva? Am gasit tot felul de tutoriale, de chestii, dar nu mi-l citeste calculatorul, desi il conectez prin USB. (si am si Itunes instalat - ultima versiune - cred ca 11?! ). Multumesc anticipat pentru ajutor! happyHave a nice time!

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Sincronizare se numeste:
https://www.youtube.com/watch?v=05JAiXXV6eY
Daca nu ti-l citeste, incearca si pe alt pc, cu alt cablu, sau daca gasesti undeva sa downloadezi driverul sa ti-l poata vedea.

| PhooThay explică (pentru CM7YRE):

Da, dar mie nu-mi apare asa meniul Itunes. E cu totul diferit. Si nu mi-l ia. Driver pentru ce?

| CM7YRE a răspuns (pentru PhooThay):

N-are treaba cum arata meniul Itunes, gasesti sincronizare/sync oriunde. Driver pentru usb-ul ipod-ului, daca exista asa ceva separat.

| PhooThay explică (pentru CM7YRE):

A! Mersi! happy O sa verific sa vad daca-mi da ceva, si-n functie de asta, revin si cu funda sau completariwinking