| chrismaster1998 a întrebat:

Salutari! Pentra ca un aparat foto(DSRL sau compact) sa faca poze foarte clare ce trebuie sa aiba? DORESC SUGESTII! As vrea un DSLR sub 2500 sau un compact de maxim 1500.

2 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Http://timez.ro/nikon-d3200-dslr-la-super-pret/ DSLR Nikon si este oferta are reducere 33%. Are 24, 2megapixeli si un Ghid foarte bun pentru incepatori. Filmeaza Full HD si poate fi conectat la smartphone si tableta.

| EvaneSScence a răspuns:

Uita-te pe eMAG de ex la comentarii la aparatele cel mai bine cotate. Doar nu dai atatia bani fara sa fii in cunostinta de cauza. Acolo sunt persoane care au aparatul si te lamuresc.