| shark93 a întrebat:

Salutari TPU am o problema.

Cum pot dezinstala un program daca, eu am sters folderul unde se afla dezinstall fara sa ma gandesc ca ulterior nu i-l mai pot reinstala in pc daca nu este dezinstalat.

Deci concret cum pot dezinstala acest program daca nu mai am folderul unde a fost instalat iar cand dau pe setup nu ma lasa sa il instalez din nou pe motiv ca ar mai fi instalat inca o data.

PS- Am incercat sa il caut in control panel sau in bara de start si nu am gasit nimic

Va multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta cu "Total commander" fisierele ramase si incearca sa le stergi. S-ar putea sa ai fisiere protejate si sa nu le poti sterge pe toate dar, incearca.

| shark93 explică:

Nu a fost utila nici o varianta

| extremeeeee a răspuns:

Start -> control panel -> Unninstal a Program.