| Florin_3378 a întrebat:

Salz care imi poate zice si mie o chestelaughinglaughingAm un Laptop Dell Inspiron 1521 si de la un timp o ia razna cam de 3 saptamanii eu il sting si dimineata cand ma trezesc si el ii aprins se aprinde singur zici ca e nebunlaughingde la ce poate fi?
Degeaba ma pricep eu cat de cat ca asta m-a intrecutrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

3 răspunsuri:
| Florin_3378 explică:

Nu prea ma deranjeaza nu stiu cum sa ziclaughinglaughingca eu dorm da las muzica pornita nu ma deranjeazarolling on the floor
mi-o zis cineva ca s-ar putea sa se fi oxidat prostiile alea de la placa video laughingsal ia dreq d laptop 200 de lei sa-l faclaughingrolling on the floorcred ca ajung de il arunc prin geamrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| adrytzuu a răspuns:

Arunca-l pe geam, te duci jos il iei si sigur nu te mai deranjeaza noaptea big grin

Acum pe bune, nu stiu ce sa zic... probabil are un scrurt pe undeva laughing. Scoate-i acumulatoru noaptea (daca sti pe unde e).
Nici eu nu ma pricep prea bine la laptop-uri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.uite.trebuie.s-al.inchizi.de.tot.adica.si."clapeta"si.gata.ca.el.aprins.ramne.daca.nu.io.inchizibig grin