| LetsRock a întrebat:

Samsung galaxy Tab 3 (10.1 inch) nu poate deschide aplicatii mai mari de 400 mb!
Am aceasta tableta de 5 sau 6 zile si sunt dezamagit pentru ca am dat 18 milioane cam degeaba, nu merge nici un joc mai mare de 400 de mb cum ar fi : Batman,Asphalt, Fifa, NFS MW, Six Guns si altele. Aplicatia se deschide, loading screen, dupa care se inchide din senin.Am mai avut o tableta E-Boda pe care toate aceste jocuri mergeau fara nici o problema, si iata ca pe acest model de Samsung nu merge aceste aplicatii.

Care ar putea fi problema? Cum as putea sa o rezolv?

3 răspunsuri:
| AnOnIm20202020 a răspuns:

Eu am eboda, e f bunaa.

| qBawww a răspuns:

Nu crezi ca te dai cam mare? In loc de 18 milioane puteai sa spui ca am dat o suma care nu merita aceasta tableta straight face Practic vrei sa te lauzi..mdar nu se poate rezolva nimic. Tableta aia e facuta pentru ceva mult mai important decat jocurile. Trebuia sa-ti cumperi o tableta normala!

| LetsRock explică (pentru qBawww):

Cum pot sa ma dau mare cu un produs defect? Daca tu crezi ca de asta am postat defectele ca sa ma dau "mare" te inseli rau de tot. Cat despre pretul acesteia, voiam sa scot in evidenta faptul ca nu isi merita banii, pe tablete mai slabute ruleaza jocurile acestea mai noi, iar pe aceasta nu.
Si daca ar fi fost sa ma laud, nu crezi ca ar fi trebuit sa scot in evidenta aspectele pozitive?