| anonim_4396 a întrebat:

Samsung S5750 Wave575 este ok? Imi place maxim si vreau sa stiu daca am gusturi bune

6 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Este frumusel, dar eu prefer ceva pe Android, este mai fiabil decat Bada de pe Wave-uriwinking Ti-as recomanda un Samsung Galaxy Mini 2, este ok, cunosc persoane cu acest smartphone si e ok.

| para001 a răspuns:

E frumos dar nu prea.
u ai pus intrebarea sata ca n-aveai ce face

Răspuns utilizator avertizat
| Dilavia a răspuns:

Il am a fost primul si in 2 luni praf si sti ce frumos am umblat cu el si in husa nu l-am scapat al naibi imediat s-a stricat uitate la intrebarea de mai devreme ti-am raspuns eu la intrebare!

| Misshaa a răspuns (pentru Dilavia):

Pana la urma de ce s-a stricat? smug

| uka2 a răspuns:

Eu acest telefon l-am primit de craciun...chiar daca eu imi doream Samsung galaxi s2. Acum mi-am schimbat parerea si sunt mult mai multumita de acest telefon. [ Samsung galaxi s2 are prietena mea cea mai buna] si ea vrea sa isi cumpere ca al meu laughing Bafta! happy